Nauczyciele rok szkolny 2020/2021
O nas
1. Augustynowicz Sławomir - edukacja dla bezpieczeństwa - klasa 8a, 8b
2. Bal Krystyna - język polski - klasa 4, 6a, 6b, 7b
3. Bednarczuk Barbara - język angielski
4. Brylczak-Szmydt Monika - wychowawca klasy 7b, fizyka, matematyka - klasa 4, 7a, 7b, 8a, 8b
5. Dancewicz Marzena - wychowawca klasy 8b, biologia, chemia
6. Dżumyk Krystyna - wychowawca grupy przedszkolnej - 3 latki
7. Będziak Aleksandra - język angielski
8. Garbera-Herghelegiu Emilia - wychowawca klasy 5, przyroda, wychowanie fizyczne - klasa 1, 2, 3, 4, 5, 6b
9. Górska Agnieszka - biblioteka
10. Grocholska Anna - logopedia, religia - klasa 1, 2, 3, 4, 5, 6a
11. Hodana Jolanta - wychowawca grupy przedszkolnej - 5 latki
12. Kmita-Szpak Dorota - wychowawca klasy 4, wychowanie fizyczne - klasa 4, 7a, 7b, 8a, wychowawca świetlicy
13. Kotańska Małgorzata - język polski - klasa 8a, 8b
14. Krupnicka Beata - pedagog szkolny
15. Łysoń Agnieszka - edukacja informatyczna - klasa 1, 2, 3, język niemiecki - klasa 7b, 8b
16 Mikos Angelika - wychowawca klasy 6a, nauczyciel pedagog specjalny, geografia - 6a, 6b, 7a, 7b, 8b
17 Muńko Teresa - matematyka - klasa 5, 6a, 6b, 8a, 8b
18. Musiewicz Jolanta - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
19. Naskręt-Budzik Jolanta - wychowawca klasy 3, nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
20. Nejman Dorota - wychowawca klasy 2, nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
21. Osińska Edyta - religia - klasa 6b, 7a, 7b, 8a, 8b
22. Paliszewska Anna - wychowawca grupy przedszkolnej
23. Różańska Emilia - nauczyciel pedagog specjalny
24. Snopkiewicz Anita - wychowawca grupy przedszkolnej
25. Socha Anna - wychowawca klasy 1, nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
26. Studenny Paweł - wicedyrektor, geografia, historia, wos - klasa 4, 5, 6a, 8a, 8b
27. Szumniak Małgorzata - muzyka, plastyka - klasa 4, 5, 6a, 6b, 7a, 7b
28. Śledzińska Katarzyna - język angielski - przedszkole, klasa 1, 2, 3, język polski - klasa 5, 7a
29. Wasiak Daniela - wychowawca grupy przedszkolnej - "0"
30. Wojtunik Inez - wychowawca świetlicy
31. Wojtyło Dominika - psycholog
32. Wojsławski Artur - wychowawca klasy 8a, historia - klasa 5, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, informatyka - klasa 4,5, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b
33. Ziajka Katarzyna - nauczyciel pedagog specjalny, język francuski - klasa 7a, 8a
34. Ziembowska Bożena - wychowawca grupy przedszkolnej - 4 latki
35. Zdobylak Adam - dyrektor, wychowanie fizyczne - klasa 6a, 8b