Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018 Drukuj
Aktualności

 

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

W ROKU SZKOLNYM  2017/2018

 

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Rodzaj zajęć

Alicja Cybulska

czwartek

6

kółko matematyczne

Katarzyna Ziajka

piątek 

5

kółko j. francuskiego

Katarzyna Ziajka

wtorek 

6

kółko j. francuskiego

Jolanta Musiewicz

wtorek 

 

6

gry i zabawy dydaktyczne

Jolanta Musiewicz

piątek 

5

gry i zabawy dydaktyczne

Wioletta Różańska

środa 

7

kółko zainteresowań religią

Dorota Kmita-Szpak

wtorek 

czwartek 

7,8

8

SKS, gry zespołowe

Aleksandra Twardochleb

poniedziałek 

 

8

kółko ekologiczne

Iwona Świątek

wtorek 

 

7

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Monika Warpas

wtorek 

8

konsultacje z fizyki

Małgorzata Kotańska

poniedziałek 

6

zajęcia wyrównawcze

Jolanta Naskręt-Budzik

poniedziałek 

6

kółko artystyczne

 

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY

PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ

 

Nauczyciel prowadzący

Klasa

Dzień tyg./godzina

Przedmiot

M. Kotańska

5a i 5b

środa lekcja 7

j. polski

M. Kotańska

7

piątek lekcja 8

j. polski

M. Kotańska

IIIa

wtorek

lekcja 8

j. polski

K. Bal

6

środa lekcja 7

j. polski

K. Bal

II

poniedziałek lekcja 7

j. polski

K. Bal

IIIb

poniedziałek lekcja 8

j. polski

I. Świątek

5a i 5b

poniedziałek lekcja 8

matematyka

I. Świątek

7

czwartek lekcja 7

matematyka

I. Świątek

III

poniedziałek lekcja 7

wtorek lekcja 7

matematyka

B. Kulig

6

czwartek lekcja 8

matematyka

B. Kulig

II

czwartek lekcja 7

matematyka

 

PROJEKT „WSZECHSTRONNA EDUKACJA – KLUCZ DO SUKCESU”

 

Nauczyciel prowadzący

Klasa

Dzień tyg./godzina

Rodzaj zajęć

Aleksandra Twardochleb

 

wtorek

lekcja 8

zajęcia wyrównawcze

Marzena Dancewicz

 

środa

lekcja 8

zajęcia wyrównawcze

Iwona Świątek

 

wtorek

lekcja 8

zajęcia rozwijające

Anżelika Mikos

 

poniedziałek lekcja 8

zajęcia rozwijające

Barbara Bednarczuk

7

wtorek

lekcja 8

zajęcia wyrównawcze

Barbara Bednarczuk

II, III

czwartek lekcja 8

zajęcia wyrównawcze

Barbara Bednarczuk

II, III

środa

lekcja 8

zajęcia rozwijające

Barbara Bednarczuk

7, III

piątek

lekcja 8

zajęcia rozwijające

Katarzyna Szymańska

II, III

środa

lekcja 8

zajęcia wyrównawcze

Katarzyna Szymańska

7

poniedziałek lekcja 8

zajęcia wyrównawcze

Katarzyna Szymańska

7

wtorek

lekcja 8

zajęcia rozwijające

  

KONSULTACJE DORAŹNE

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

lekcja

Krystyna Bal

środa

 8

Barbara Bednarczuk

czwartek

 7

Małgorzata Kotańska

środa

 8

Marzena Dancewicz

środa

8

Dorota Kmita-Szpak

czwartek

 8

Barbara Kulig

poniedziałek

 8

Angelika Mikos

poniedziałek

 8

Iwona Świątek

poniedziałek

godzina 7.30

Jolanta Naskręt-Budzik

czwartek

 8

Ewa Niebrzydowska

środa

 8

Wioleta

Michalska-Różańska

środa

 8

Katarzyna Szymańska

środa

 8

Aleksandra Twardochleb

czwartek

 8

Monika Warpas

wtorek

 8

Paweł Studenny

czwartek

 8

Katarzyna Ziajka

wtorek

8

Beata Krupnicka

środa

8